ملک سلمان در پیام عید فطر: امید را در روزهای آینده خود می‌بینیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی شامگاه یکشنبه 24 ماه مه در پیامی که از صفحه شخصی خود در شبکه توییتر منتشر شد، گفت: «ما امید را در روزهای آینده خود می‌بینیم و با عزم و اراده و مثبت اندیشی بر همه مشکلات و بلاها غلبه خواهیم کرد».

ملک سلمان گفت: «خدا را سپاس می‌گویم که به واسطه ماه مبارک رمضان بر ما منت گذاشته تا طاعت و عبادتش را ادا کنیم و با بخشش و کرمش عید فطر را نصیبمان کرد . ما امید را در روزهای آینده خود می‌بینیم و با عزم و اراده و مثبت اندیشی بر همه بلاها غلبه خواهیم کرد. ما از خداوند می خواهیم که این عید را به ما و تمام جهانیان با موقعیتی و وضعیتی بهتر بر ما بازگرداند، عید شما مبارک باد».

ملک سلمان با این مقدمه و با تبریک عید به همه شهروندان سعودی و دیگر مسلمانان مقیم این کشور گفت:« خداوند این عید را عید شادی، خوشبختی و نشاط قرار داده است».

ملک سلمان در بخشی از پیام عید فطر به مسئله بیماری همه‌گیر کرونا در جهان اشاره کرد و گفت :«جهان که ما بخشی از آن هستیم با مشکل یک بیماری همه گیر بهداشتی و اقتصادی بی‌سابقه‌ای روبرو است که برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا ایجاد راه حل‌های فوری بسیار ضروری است».

ملک سلمان در ادامه گفت: «من فقط در این زمینه می توانم از شهروندان زن و مرد و مقیمان این کشور بخاطر اخلاص و پایبندی و تعهدشان به اقدامات پیشگیرانه و مقررات درمانی که توسط دستگاه‌های ذیربط در کشور ما انجام گرفت، تشکر کنم این مقررات برای خدمت به انسان و حفظ سلامتی شهروندان و مراقبت از آنها صورت گرفت».

پادشاه سعودی در بخش دیگری از پیام خود گفت:«من از برپایی مراسم عید در خانه‌یتان که با تمام آگاهی و مسئولیت و رعایت مقررات مانند رعایت فاصله اجتماعی و غیره صورت گرفت، تشکر می‌کنم و از اینکه به جای دید و باز دید و ملاقات و تبادل تبریک مستقیم، تنها به برقراری ارتباط از راه دور اکتفا کردید از شما قدردانی می‌کنم».

پادشاه سعودی در نهایت خواستار پایبندی مردم کشورش به مقررات و اقدامات دولتی که برای حفظ سلامتی آنهاست، شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم
  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size