سازمان لیگ فوتبال ایران به باشگاه‌ها: اسامی افراد مبتلا به کرونا را اعلام نکنید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

سازمان لیگ فوتبال ایران پس از مثبت‌شدن نتایج تست کرونای برخی از بازیکنان و عوامل اجرایی باشگاه‌های فوتبال، به باشگاه‌ها دستور داد اسامی افراد مبتلا به کرونا را رسانه‌ای نکنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد مبارزه با کرونا در ایران چند وقت پیش برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال را بدون مشکل و سازمان لیگ نیز طی نامه‌ای به باشگاه‌ها اعلام کرد که مسابقات از 22 جون پیگیری می‌شود و قرار شد باشگاه‌ها پس از انجام تست کرونا تمرینات را آغاز کنند.

بر اساس این گزارش، پس از انجام تست‌های کرونا، مشخص شد برخی از بازیکنان و عوامل اجرایی باشگاه‌های فوتبال ایران به این بیماری مبتلا هستند.

سازمان لیگ فوتبال ایران نیز به دلیل آنجه «برخی ملاحظات» نامیده به باشگاه‌های فوتبال این کشور اعلام کرد که اسامی افراد مبتلا به کرونا را اعلام و رسانه‌ای نکنند.

طبق برنامه از پیش اعلام شده قرار است رقابت‌های لیگ برتر از 22 جون آغاز شود و رقابت‌های دسته‌های پایین‌تر پس از لیگ برگزار خواهند شد.

گفتنی است بر اساس آخرین آمار خبرگزاری ایرنا، مجموع مبتلایان کووید 19 در ایران به 135701 نفر و مجموع فوتی‌های این بیماری به 7417 نفر رسیده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید