تصویری؛ زن هنرمند سعودی که «کاشی‌ها» را به نقاشی‌های خیره‌کننده تبدیل کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک هنرمند زن سعودی از با خلاقیت و نوآوری در زمینه هنر نقاشی توانست قطعات « کاشی و سنگ مرمر» را تصاویر بسیار زیبا و خیره‌کننده‌ای تبدیل کند.

خانم رحاب خالد زکری هنرمند سعودی، در گفت‌وگوی خود با العربیه نت، گفت: «نقاشی هنری است که از دوران کودکی تاکنون مورد علاقه‌ام بوده و هست من فعالیت هنری در این زمینه را با نقاشی شخصیت‌های قهرمان در سریال‌های کارتونی آغاز کردم ، سپس وارد دنیای «پرتره واقع گرایانه» شدم و بعد استعداد خودم را از طریق تمرین و تغذیه بصری شکوفا کردم و از طریق نشر نقاشی‌هایم رسانه های اجتماعی در کارهای هنری گسترده‌ای شرکت کردم».

این هنرمند زن سعودی افزود: «من در نقاشی و شکل دهی با از رنگ‌های روغنی با تکنیک ملایم استفاده می‌کنم. من به استفاده از کاشی‌ها و سنگ مرمر و دیگر مواد طبیعی روی آوردم تا این روش کار مرا از دیگران متمایز ‌کند و با ادامه کار و فعالیت توانستم به دانشکده طراحی و معماری بپیوندم».


خانم رحاب در سال‌های 2015 و 2016 در مسابقات زیادی در زمینه نقاشی شرکت کرده بود ،او تاکنون مقام اول را در سطح جیزان و چهارمین رتبه در سطح سعودی را کسب کرد. رحاب همچنین در سال 2019 در مسابقه معروف «مسک الفنون» نیز شرکت کرد و جایزه‌ای کسب کرد.

Advertisement
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید