سعودی میزبان کنفرانس مجازی کشورهای کمک‌ کننده به یمن خواهد بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پادشاهی عربی سعودی یکشنبه 10 ماه مه 2020 اعلام کرد که در تاریخ 2 ژوئن 2020 میزبانی کنفرانس کشورهای کمک‌ کننده به یمن را بر عهده خواهد گرفت که با مشارکت سازمان ملل متحد برگزار خواهد شد.

این کنفرانس بنا به ارشاداتی از خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه و شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی و به طور مجازی برگزار خواهد شد.

فراخوان پادشاهی عربی سعودی برای برگزاری این کنفرانس در ادامه مشارکت‌های انسانی و توسعه‌ای آن در سطح جهان و به ویژه درباره یمن انجام می‌شود که پادشاهی عربی سعودی از نظر تاریخچه بزرگترین کشور کمک کننده به یمن به شمار می‌رود.

به ویژه این‌که سعودی در پنج سال گذشته مساعدت‌های انسانی، امدادرسانی‌ها و کمک‌هایی را به پناهجویان یمنی تقدیم کرده و کمک‌هایی را برای توسعه این کشور از طریق بازسازی آن و کمک به بانک مرکزی آن انجام داده است.

برگزاری کنفرانس مجازی کشورهای کمک کننده به یمن در سال 2020 در راستای تاکید بر نقش پیشرو پادشاهی عربی سعودی برای کمک به یمن و کاستن از درد و رنج انسانی مردم این کشور انجام می‌شود.

در همین راستا پادشاهی عربی سعودی کشورهای کمک کننده به یمن را به اقدام و کمک به تلاش‌هایی فراخواند که هدف به موفقیت رساندن این کنفرانس بزرگ انسانی را با ایستادگی در کنار یمن و ملت این کشور دنبال می‌کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید