تست کرونای 5 بازیکن لالیگا و لیگ دسته دوم مثبت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

همه بازیکنان لالیگا و دسته دوم اسپانیا پیش از آغاز دوباره فصل، تست کرونا دادند که از بین آنها تست 5 بازیکن در لالیگا و لیگ دسته دوم، مثبت شد.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، دوشنبه 11 مه 2020، همه بازیکنان دو رده برتر فوتبال حرفه‌ای اسپانیا قبل از از سرگیری احتمالی فصل، آزمایش کرونا دادند، لالیگا تأیید کرده است که تست کرونای 5 بازیکن در دو بخش برتر فوتبال اسپانیا، مثبت شده است.

لالیگا تأیید کرده است که این 5 بازیکن هیچ علائمی از این بیماری را نداشتند. هویت دو بازیکن، مطابق با قوانین محافظت از اطلاعات در اسپانیا، ناشناس نگه داشته می‌شود، در حالی که رئال بتیس اعلام کرده است که «خوئل روبلس، آلفونسو پدراسا و خوانی جیمنز» آلوده شده‌اند.

این بازیکنان اکنون در قرنطینه قرار خواهند گرفت و در روزهای آینده بار دیگر مورد آزمایش قرار می‌گیرند تا مشخص شود هنوز آلوده هستند؟ لالیگا گفت که از خانواده‌های این بازیکنان نیز تست کرونا گرفته می‌شود.

در همین حال، دکتر رافائل راموس، رئیس انجمن پزشکان فوتبال اسپانیا، اعلام کرد که در صورت بیمار شدن یک یا چند بازیکن، لازم نیست همه تیم‌های لالیگا قرنطینه شوند.

گفتنی است، پس از وقفه طولانی در فصل فوتبال اسپانیا، به دنبال شیوع کرونا در این کشور، باشگاه‌ها دوباره تمرین را آغاز کرده‌اند، در حالی که همه لیگ‌های بزرگ در سراسر جهان نیز به دلیل بیماری همه‌گیر، هنوز متوقف هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید