ویدئو: پلیس آمریکایی اینگونه مرد مهاجم را کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک مرد آمریکایی در شهر «وایت اوک» در ایالت مریلند پس از آنکه به دستورات پلیس بی‌اعتنایی کرده و اوامر پلیس مبنی بر روی زمین دراز کشیدن را نپذیرفت، به ضرب گلوله یک افسر آمریکایی کشته شد.

در ویدئویی که از سوی مرکز پلیس ایالت مریلند منتشر شده، یک افسر پلیس آمریکایی به نام «دیوید کوهن» به سوی مردی که با چاقو به او حمله کرد، 5 گلوله شلیک و جان او را گرفت.

در ویدئوی منتشر شده، دیده می‌شود پلیس پیش از خروج از ماشین به صورت خود ماسک زده و پس از خروج، بارها از مرد جوان چاقو به دست می‌خواهد چاقو را زمین گذاشته و روی زمین دراز بکشد ولی دستورات او با بی اعتنایی مقتول مواجه می‌شود.

مقتول که مرد 30 ساله‌ای به نام «فینان برهی» است، به دستورات و هشدارهای پلیس که با اسلحه به سوی او نشانه رفته وقتی نمی‌نهد و همین امر دیوید کوهن را با روشن کردن دستگاه ضبط صوت و تصویر نصب شده روی لباس وامی‌دارد تا همه ماوقع ثبت و ضبط شود.

مقتول در ابتدا به ماشین پلیس نزدیک می‌شود اما لحظاتی بعد دورتر می‌رود، گویی که خود را برای حمله دیگر آماده می‌کند. او نمی‌دانست که این آخرین حمله عمر اوست. در همین زمان افسر دیوید کوهن بارها خطاب به او فریاد می‌زند «روی زمین دراز بکش» و تاکید می‌کند «نمی‌خوام بهت شلیک کنم».

همزمان صدای آژیر یک ماشین پلیس دیگر هم شنیده می‌شود که در حال نزدیک شدن به محل حادثه است.

لحظاتی بعد مقتول با چاقو به سمت افسر پلیس حمله کرد و پلیس هم با واکنشی سریع پنج گلوله به سوی او شلیک و او را نقش زمین کرد.

دقایقی پیش از این حادثه، «فینان برهی» سنگی را پرتاب کرده و شیشه منزل یکی از ساکنان را شکسته بود. پس از خروج صاحبخانه، برهی از او خواسته بود با پلیس تماس بگیرد؛ تماسی که به حضور افسر دیوید کوهن و پایان زندگی فینان برهی منجر شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید