وزارت کشور سعودی: برداشته شدن قرنطینه از 6 منطقه شهر مدینه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت کشور پادشاهی عربی سعودی، روز شنبه 9 مه اعلام کرد که اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع کرونا، در 6 منطقه در مدینه، از امروز برداشته می‌شود.

یک منبع رسمی در وزارت کشور سعودی اظهار داشت: با توجه به توصیه‌های مقامات بهداشتی، مقرر شد، اقدامات پیشگیرانه‌ای که قبلاً در 3 شعبان 1441 هجری اعلام شده، در محله‌های (الشریبات، بنی ظفر، قربان، الجمعه، بخشی از منطقه الاسکان، بنی‌خدره) در مدینه، از امروز شنبه 16 رمضان 1441 ق (برابر با 9 مه 2020) برداشته شود.

این منبع رسمی افزود: به اهالی این مناطق، از ساعت 9 صیح تا 5 بعداز ظهر، اجازه رفت و آمد و بر طرف‌کردن نیازمندی‌های خود، داده می‌شود. البته فعالیت‌های استثنا شده و تدابیر پیشگیرانه بهداشتی که پیشتر اعلام شده بود، همچنان ادامه خواهند داشت
وزارت کشور با اعلام این امر تاکید کرده که این اقدامات در راستای تلاش پادشاهی عربی سعودی برای حفظ سلامت عمومی از طریق جلوگیری از شیوع ویروس كرونا صورت گرفته و در معرض ارزیابی مستمر از سوی مقامات بهداشتی، قرار دارد و لزوم عمل مسئولیت‌های فردی و التزام به فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای حفظ منافع عمومی، انتظاری است که از همه شهروندان می‌رود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید