یکی از نزدیکان ترامپ کرونا گرفت: تست کرونای ترامپ منفی اعلام شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد یک فرد نظامی که در مقر ریاست‌جمهوری آمریکا کار می‌کند، به بیماری کرونا مبتلا شده، اما دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در سلامت است. فرد مبتلا ارتباط کاری نزدیکی با ترامپ داشت.

هوگان گیدلی، معاون سخنگوی ریاست‌جمهوری آمریکا اعلام کرد: «تیم پزشکی کاخ سفید به ما اطلاع داد که یک نیروی ارتش آمریکا که در کاخ سفید کار می‌کند، به کرونا مبتلا شده است.»

او افزود: «رئیس‌جمهوری و معاونش در همان زمان مورد آزمایشات مربوط به کرونا قرار گرفتند و نتایج منفی اعلام شد. آنها اینک در سلامت کامل به سر می‌برند.»

شبکه سی‌ان‌ان اعلام کرد فرد مبتلا یکی از اعضای نیروی دریایی آمریکاست که در تیم ویژه حمل و نقل رئیس‌جمهوری آمریکا کار می‌کند.

ترامپ و حلقه نزدیک به او و همچنین مهمانان کاخ سفید به شکل دوره‌ای تحت تست کرونا قرار می‌گیرند و نتایج این تست طی 15 دقیق اعلام می‌شود. با این حال این روند اشکالاتی هم دارد، از آن جمله که روزنامه‌نگارانی که در فاصله نزدیک ترامپ در کنفرانس‌های خبری روزانه‌اش حضور می‌یابند، تست کرونا نمی‌دهند.

اگر چه تیم پزشکی کاخ سفید از ترامپ خواسته‌اند، به مانند معاونانش ماسک بزند ولی او با انجام اینکار در انظار عمومی مخالفت می‎‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید