مسابقات ورزشی در هلند تا پیدا شدن واکسن کرونا بدون تماشاگر برگزار می‌شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

هوگو دی یونگه وزیر ورزش هلند اعلام کرد که همه مسابقات ورزشی در این کشور باید تا پیدا شدن واکسن برای کرونا بدون تماشاگر برگزار شود.

هوگو دی یونگه با اعلام این خبر که مسابقات منظم ورزشی می‌تواند از اولا سپتامبر 2020 در هلند از سر گرفته شود، خواستار برگزاری این مسابقات بدون حضور تماشاگران شد.

او در نامه‌ای به پارلمان هلند نوشت: «هنوز نمی‌توانیم زمانی برای گام بعدی مشخص کنیم. برگزاری تجمعات در صورتی که واکسن پیدا شود، مجاز خواهد بود. هنوز کسی نمی‌داند این موضوع چقدر زمان می‌برد. امیدواریم به زودی، اما پیش‌بینی می‌کنیم این موضوع یک سال یا بیشتر زمان ببرد.»

براساس آمار منتشر شده، تا کنون 41 هزار نفر در هلند به کرونا مبتلا شده و 5 هزار و 288 نفر نیز بر اثر این ویروس جان باخته‌اند. انتشار کرونا سبب متوقف شدن لیگ فوتبال هلند و بسیاری از لیگ‌های جهان شد.

وزیر بهداشت آلمان شامگاه یکشنبه 3 می 2020 در مصاحبه با کانال تلویزیونی «ا.آر.دی» این کشور گفته است، تولید واکسن کرونا احتمالا سال‌ها طول خواهد کشید. این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه یکشنبه گفت تا پایان سال جاری واکسن ضد بیماری کرونا تولید خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید