رونالدو پس از بازگشت به یوونتوس برای 14 روز قرنطینه شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مهاجم پرتغالی یوونتوس، روز دوشنبه پس از گذراندن تقریباً دو ماه در کشورش پرتغال، به تورین بازگشت.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، سه‌شنبه 5 مه 2020، کریستیانو رونالدو پس از بازگشت به تورین، برای دو هفته در قرنطینه قرار گرفت.

به علت شیوع کرونا در ایتالیا، مهاجم پرتغالی تقریباً دو ماه را در زادگاهش؛ مادیرا گذراند. انتظار می‌رود که رونالدو در 18 ماه مه، زمانی که برای بازگشت باشگاهها به تمرینات تعیین شده بود، از قرنطینه خارج شود.

دولت ایتالیا، بعد از اینکه بسیاری از مناطق اجازه باز شدن مجدد مراکز تمرینی را دادند، این تاریخ را به 4 ماه مه منتقل کرد، در همین راستا یوونتوس، بازیکنان خارجی خود را که به دلیل گسترش کووید 19، این کشور را ترک کرده بودند، بار دیگر فرا خواند. بازیکنانی که به خانه برمی‌گردند قبل از ورود به ایتالیا باید دو هفته قرنطینه را پشت سر بگذارند.

همزمان با بازگشت رونالدو و خانواده‌اش به تورین، از بسیاری از هم‌تیمی‌های وی تست کروناویروس گرفته شد؛ آرون رمزی، فدریکو برناردسچی، خوان کوادرادو، کارلو پینزوگلیو و مریح دمیرال از جمله این بازیکنان بودند. از امروز، تمرین از سر گرفته خواهد شد اما بازیکنان باید فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

اگرچه همه 20 باشگاه سری آ رای دادند که هر زمان اوضاع کروناویروس ایمن شد، دوباره فصل را ادامه دهند و در حال حاضر نیز راه بازگشت به تمرین را هموار کرده‌اند اما هنوز مشخص نیست چه زمانی دوباره بازی‌های فوتبال آغاز شود.

علیرغم تصمیم دولت مبنی بر رفع محدودیت‌ها برای بازگشت ورزشکاران تیم‌های ورزشی به تمرین، وزیر ورزش کشور ایتالیا وینچنزو اسپادافورا گفت: «به هیچ‌وجه امکان بازگشت به فوتبال به این زودی، وجود ندارد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید