پاری سن ژرمن قهرمانی در لیگ یک را به کادر درمانی اهدا کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، ضمن ابراز «تحسین بسیار» نسبت به فداکاری‌های کادر درمانی در مبارزه با کروناویروس اعلام کرد که قهرمانی پاری سن ژرمن در لیگ یک را به کادر درمانی تقدیم می‌کند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، جمعه 1 مه 2020، پاری سن ژرمن، کسب عنوان قهرمانی در لیگ یک فرانسه را به کادر درمانی اهدا کرد که در جریان بحران کروناویروس فداکاری کرده‌اند.

روز گذشته، پاری سن ژرمن در لوشامپیونه به عنوان قهرمان معرفی شد. ادوارد فیلیپ، نخست‌وزیر فرانسه پیش از این اعلام کرد كه دیگر هیچ رویداد ورزشی حرفه‌ای در این كشور قبل از ماه سپتامبر وجود نخواهد داشت، این در حالی است که تیم پاری سن ژرمن پیش از متوقف شدن بازی‌های لیگ در ماه مارس به علت شیوع کرونا، با 12 بازی در صدر جدول رقابت‌ها قرار داشت.

در فرانسه بیش از 24000 نفر در اثر ابتلا به کرونا، جان خود را از دست دادند. ناصر الخلیفی رئیس پاری سن ژرمن به کادر درمانی که در خط مقدم فعالیت می‌کنند ادای احترام کرد.

او گفت: «ما می‌خواهیم این عنوان قهرمانی را به کارمندان خدمات بهداشتی و به همه قهرمانان در جبهه مبارزه با کرونا اختصاص دهیم که با تعهد و ایثارگری خود، طی چندین هفته، لایق بیشترین تحسین‌ها شدند».

الخلیفی افزود: «ما به تصمیمات دولت فرانسه برای خاتمه لیگ قهرمانی، احترام می‌گذاریم و از آن حمایت می‌کنیم زیرا همانطور که دولت همیشه گفته سلامت باید اولویت همه باشد».

او ضمن تشکر از بازیکنان، مربی، کادر فنی و پزشکی تیم و همچنین همه کارکنان این باشگاه به دلیل فعالیتشان تاکید کرد که این جایزه پاداش کار سخت آنها در هر روز است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم