نوشیدنی ضدکرونا و جادویی رئیس‌جمهوری ماداگاسکار برای دانش‌آموزان این کشور

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دولت ماداگاسکار دانش‌آموزان مدارس این کشور را مجبور به نوشیدن نوعی نوشیدنی ارگانیک که از گیاه «درمنه» ساخته شده، کرد، به این دلیل که رئیس‎جمهوری این کشور آن را دارویی شفابخش که توان مقابله و درمان ویروس کرونا را دارد، معرفی کرد.

آندری راجولینا، رئیس‌جمهوری ماداگاسکار 21 آوریل 2020 با اعلام این موضوع که کشورش به درمانی برای کرونا دست یافته، به وزراء، دیپلمات‌ها و روزنامه‌نگاران گفت: «آزمایش‌ها انجام شد... دو نفر تا کنون به این روش درمان یافته‌اند.»

ارتش ماداگاسکار هم در راستای مقابله با کرونا و عمل به دستور راجولینا، این نوشیدنی را در میان سکان پایتخت این کشور توزیع کرد.

یکی از پزشکان ارتش گفت که اگرچه مطالعات و بررسی‌های مورد اعتماد درباره این نوشیدنی در سطح بین‌الملل وجود ندارد، اما به هر حال مردم با نوشیدن آن چیزی را از دست نمی‌دهند، زیرا که این نوشیدنی در هر صورت یک تقویت‌کننده سیستم ایمنی است.

آندری راجولینا با طرح این ادعا که این نوشیدنی علاوه بر آنکه مانع ابتلای افراد به کرونا می‌شود، افراد مبتلا را هم درمان می‌کند، گفت: «نتایج این چای گیاهی در 7 روز قابل مشاهده هستند.»

او با نوشیدن جرعه‌ای از این چای که از گیاه «درمنه» تولید می‌شود و پیش از این کارآمدی خود را در درمان مالاریا به اثبات رسانده، توضیح داد: «اولین نفری خواهیم بود که امروز این دارو را مصرف می‌کند تا ثابت کنم این محصول شفابخش است و قاتل نیست.»

تا کنون 122 نفر در ماداگاسکار به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و هنوز هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در این کشور ثبت نشده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم