.
.
.

رسانه‌های بریتانیا: بروز تاخیر در وصول تجهیزات پزشکی ارسالی از ترکیه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به گزارش اسکای نیوز (بدون ذکر منابع)، ارسال تجهیزات پیشگیرانه ضروری بهداشتی فرستاده شده از ترکیه برای کارکنان بخش بهداشت بریتانیا که قرار بود امروز یکشنبه 19 آوریل، انجام شود، به تاخیر افتاد.

به گفته این کانال، علت بروز تأخیر مشخص نیست، اما نیروی هوایی بریتانیا، آماده انتقال تجهیزات پیشگیرانه‌ای هستند که شامل 400هزار دست، پوشش محافظ است که قرار بود از ترکیه وارد شود.

قرار بر این بود که بریتانیا، محموله 84تنی شامل تجهیزات محافظت شخصی دربرابر کرونا، مشتمل بر 400هزار کاپشن را از ترکیه دریافت کند.

دولت ها و بیمارستان‌ها با توجه به کاهش کمک‌ها در جریان پاندمیک کرونا، بشدت در تلاشند تا تجهیزات بهداشتی محافظت شخصی را بدست آورند.

ترکیه در این راستا، تولید این نوع تجهیزات را برای پاسخ به نیازهای روزافزون به این تجهیزات، افزایش داده است.

مقامات ترک گفته‌اند که 88 کشور، دریافت تجهیزات محافظت بهداشت شخصی را درخواست کرده‌اند.

بریتانیا اکنون در نقطه اوج پاندمیک یا در نزدیکی آن قرار دارد زیرا بیش از 15 هزار نفر از شهروندان خود را دراثر کرونا از دست داده که رتبه پنجم موارد مرگ و میر ناشی از کووید 19 در جهان بوده و دست کم 150 هزار نفر در سراسر جهان را روانه دیار نیستی ساخته است.

آخرین داده ها نشان می‌دهند که پس از افزایش بیش از 800 مورد مرگ روزانه به مدت سه روز متوالی، 15464 نفر در بیمارستان‌های بریتانیا در اثر کووید 19، جان باختند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم