ترامپ: نانسی پلوسی دیوانه است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

پس از آنکه نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درج اسم دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری این کشور، روی چک‌های کمک به مردم را «اقدامی شرم‌آور» خواند، ترامپ گفت پلوسی دیوانه است.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درباره درج اسم ترامپ روی کمک‌های مالی به مردم این کشور گفته بود: «تاخیر در پرداخت به خانواده‌های کم‌درآمد تنها به این دلیل که اسم او (ترامپ) روی چک‌ها درج شود، نمونه شرم‌آور دیگری از ناکامی فاجعه‌بار رئیس‌جمهوری در مقابله سریع متناسب با این بحران است.»

Advertisement

به مانند همیشه ترامپ این اظهار نظر را بی‌پاسخ نگذاشت و در صفحه توئیترش نوشت: «نانسی پلوسی، تو شخص دیوانه و ضعیفی هستی که خصوصیات رهبری را نداری. امثال تو سبب شده‌اند که مردم از سیاستمداران متنفر باشند.»

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه نوشت: «نانسی عروسک ترحم‌برانگیز و ناکارآمدی است که تحت کنترل چپ‌های تندرو قرار دارد.» او از پلوسی خواست به واشنگتن برگشته و به کار خود مشغول باشد.

همزمان وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده آمریکا به خبرگزاری فرانس‌پرس گفت که نام ترامپ روی چک‌های کمک مالی به مردم این کشور درج می‌شود. این چک‌ها که ارزش آنها تا 1200 دلار می‌رسد، به ده‌ها میلیون شهروند آمریکایی پرداخت خواهد شد.

این بزرگترین بسته حمایتی است که در تاریخ ایالات متحده به تایید کنگره این کشور رسیده و ترامپ گفت: «این ابتکار دولت من است.»

هدف از این کمک‌های مالی که به میلیون‌ها خانوار و شرکت کوچک تعلق خواهد گرفت، فروکاست پیامدهای منفی اقتصادی ناشی از انتشار ویروس #کرونا و قرنطینه مرتبط با این ویروس است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم