آیا لیونل مسی می‌خواهد از بارسلونا برود؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

با بالاگرفتن شایعات درباره انتقال لیونل مسی ستاره آرژانتینی از بارسلونا به اینترمیلان ایتالیا، ماکسی بیانکوچی پسر عموی مسی، گفت که احتمال جدایی ستاره بارسلونا از این تیم وجود دارد.

ماکسی بیانکوچی به وبگاه ایتالیایی FootballNews24 گفت: «موضوع تمدید قرارداد مسی، یک موضوع کاملا شخصی است و تا کنون هیچ کس اطلاع ندارد، چه پیش خواهد آمد.»

او در ادامه توضیح داد: «من خودم دلم می‌خواهد مسی را در حال بازی در تیم دیگری غیر از بارسلونا ببینم، تا به همگان ثابت شود او می‌تواند در هر تیم دیگری جای خود را یافته و به موفقیت برسد.»

بیانکوچی افزود: «گمان نمی‌کنم مسی به لیگ ایتالیا بیاید و پیراهن اینترمیلان را بپوشد. هر چیزی در این باره بگویم به شایعات دامن خواهد زد. همانگونه که پیشتر گفتم تصمیم نهایی درباره آینده مسی، بر عهده شخص اوست و من آرزو می‌کنم او را با پیراهن تیم "نیویلز اولد بویز" آرژانتین ببینم.»

این سخنان پسر عموی ستاره آرژانتینی بارسلونای اسپانیا و برنده 6 توپ طلای جهان پس از آن مطرح شد که شایعاتی درباره انتقال مسی به اینترمیلان به گوش رسید.

لیونل مسی 32 ساله تا سال 2021 با بارسلونا قرارداد دارد، اما بندی در این قرارداد وجود دارد که به او امکان جدایی از بارسلونا در تابستان جاری را می‌دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید