پیام بارسلونا به هوادران فوتبال: امروز می‌جنگیم فردا بازی می‌کنیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

باشگاه اسپانیایی بارسلونا کماکان در حال استفاده از توان و عقبه اجتماعی چشمگیر خود برای انتشار امید و خوشبینی میان فوتبالدوستان ودعوت به اتحاد و یکپارچگی برای مقابله با ویروس کروناست؛ ویروسی که همه فعالیت‌های ورزشی را متوقف کرده است.

صفحه رسمی باشگاه بارسلونا در توئیتر که نزدیک بیش از 32 میلیون نفر آن را دنبال می‌کنند، ویدئویی منتشر که پیام اصلی آن « امروز می‌جنگیم، فردا بازی می‌کنیم» است.

در این ویدئو ابتدا شهر خالی از سکان بارسلونا و ورزشگاه خالی از تماشاگر نیوکمپ به دلیل ویروس #کرونا مشاهده می‌شود، اما در روز بعد ورزشگاه مجددا مملو از تماشاگر می‌شود و پس از آن ستاره‌های نامدار این باشگاه و فوتبال جهان از جمله لیونل مسی، سرجیو روبرتو، آنسو واتی، کارلوس پویول، گری‌ لینه‌کر و بازیکنان خردسالی از آکادمی‌های این باشگاه در ژاپن، زامبیا، کلمبیا، آمریکا، لهستان و همچنین سلبرتی‌های مشهوری مانند خوزه آندریاس آشپز مشهور و دکتور بوناوینتورا کلوتیه پیام‌های امید بخشی ارسال می‌کنند.

در این ویدئو آهنگ ویژه بارسلونا برای ادای احترام به پزشکان و همه فعالان حوزه بهداشت و همه آنها که در صف اول مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، اختصاص داده شد.

در اسپانیا که پس از آمریکا در رده دوم رده‌بندی کرونای جهان قرار دارد، براساس آمار ارائه شده در وبگاه www.worldometers.info تا روز سه شنبه 14 آوریل 2020 تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به 172 هزار و 541 نفر و تعداد کشته‌شدگان بر اثر این ویروس به 18 هزار و 56 نفر رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم