کرونا یک کوسه دو پا را به خیابانی در آمریکا کشاند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تصور اینکه یک کوسه در خیابان قدم بزند، خیلی جدی به نظر نمی‌رسد، اما اگر آن کوسه روی دو پا راه برود و خیابان‌ هم کاملا آسفالت شده بود، حتی یک جوی کوچک آب در آن جاری نباشد، داستان از قصه‌های هالیوودی هم فراتر رفته است.

یک نوجوان آمریکایی به نام «جلن فیمستر» اهل ایالت لوئیزیانا که از قرنطینه خانگی اعمال شده در نتیجه انتشار ویروس کرونا در این کشور خسته شده بود، تصمیم گرفت، سری به دوستانش بزند، اما با یک مانع بزرگ مواجه شد؛ دولت خروج از خانه را ممنوع کرده است.

او برای عبور از این مانع یک ایده‌ داشت که البته به نظر می‌رسد به خوبی به همه جوانب آن فکر نشده بود؛ ایده کوسه‌ای که روی دو پا در یک خیابان آسفالتی راه می‌رود. نقشه جلن تا حدودی پیش رفت اما کوسه خیلی زود شناسایی و به خانه برگردانده شد.

این نوجوان توانست با پوشیدن لباس کوسه بدون اینکه توجه کسی را جلب کند، از خانه خارج شود، اما هنوز چند متری دور نشده بود که خواهرش متوجه داستان شد و او را به خانه برگرداند.

کریستین، مادر جلن البته خیلی با تاخیر متوجه ماجرا شد و زمانی خبردار شد که عکس پسرش که با لباس کوسه در خیابان بود، همه شبکه‌های اجتماعی را پر کرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید