.
.
.

یک نماینده دیگر مجلس ایران به کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

احمد سالک، نماینده اصفهان در مجلس ایران روز پنج‌شنبه 9 آوریل 2020 با انتشار ویدئویی، خبر از ابتلای خود به ویروس کرونا و قرنطینه خانگی داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا «احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتشار ویدئویی اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. سالک هم اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.»

حیدر عابدی، دیگر نماینده اصفهان نیز با تایید خبر ابتلای خود به کرونا، به خبرآنلاین گفت: «من تمام پروتکل های لازم را رعایت و از ماسک و دستکش استفاده کردم. دست هایم را به طور مرتب شسته و تمامی سطوح را ضدعفونی کردم....متاسفانه این ویروس بسیار چموش بوده و هنوز تمامی راه‌های انتقال این بیماری شناخته نشده است. »

پیش از این نتیجه آزمایش کرونای ابوالفضل ترابی یکی دیگر از نمایندگان اصفهان در مجلس ایران نیز مثبت اعلام شده بود.

اکبر رنجبر زاده، عضو هیات رئیسه مجلس ایران در جلسه روز سه‌شنبه اعلام کرد 11 نفر دیگر از نمایندگان مجلس به کرونا مبتلا شده‌اند.

ابتلای علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران روز پنج‌شنبه دوم آوریل از سوی اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی تایید شد.
براساس آخرین آمار اعلام شده در روز چهارشنبه، تا کنون 64 هزار و 586 نفر در ایران به کرونا مبتلا شده و 4003 نفر نیز بر اثر این ویروس جان باخته‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم