تصویری؛ یک پیرزن 99 ساله بریتانیایی کرونا را شکست داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک پیرزن 99 ساله بریتانیایی پس از اینکه سه هفته در بیمارستان بستری شده بود، سرانجام توانست ویروس کرونا را شکست دهد و سلامتی خود را به دست آورد. این چیر زن سالمندترین بیماری است که به بیماری کرونا مبتلا شد و توانست این بیماری را شکست دهد.

برغم اینکه اغلب فوتی‌های کرونایی در بریتانیا از طبقه سالمندان گزارش شده است اما این پیرزن به عنوان سالمندترین بیماری است که جان سالم از این بیماری بدر برد.

Advertisement

روزنامه‌های بریتانیایی روز دوشنبه تصویری از خانم «كری پولاک»، بانوی 99 ساله انگلیس منتشر کردند او در پیامی از پزشكانی كه به گفته او شبانه روز در خط اول جبهه مبارزه با کرونا فعالیت می‌کند، و جان بیماران اپیدمی «Covid 19» را نجات دهند، تشکر کرد و به آنها درود فرستاد. پولاک گفت او به لطف زحمت‌های زیاد پزشکان توانست بهبود یابد و به حالت عادی برگردد».

پولاک در اوایل ماه گذشته به ویروس کرونا مبتلا شد و در بیمارستان «کوین الکساندرا» در شهر «همپشایر» در انگلستان بستری شد. او دچار سردرد و سرفه شده بود پزشکان او اول نسبت به ابتلای او به بیماری «ذات الریه» مشکوک شده بودند اما پس از انجام آزمایش‌ها مشخص شد که او به ویروس کرونا مبتلا شده است.

خانواده پولاک از اینکه او سالمند است و به کرونا مبتلا شده بود بسیار نگران بودند.

این پیرزن 99 ساله پس از بهبودی بیمارستان را ترک و به خانه خود در «هیلینگ آیلاند» در نزدیکی شهر «پورتسموث» در جنوب انگلستان بازگشت.

او وقتی به خانه خود رسید گفت: «من زمانی در آفریقا کار می کردم و دو بار به مالاریا که کمی بدتر از ویروس کرونا بود مبتلا شدم و بهبود یافتم».

کری پولاک پیرزن 99 ساله

او به رسانه‌های محلی گفت: «من از بازگشت به خانه‌ام و خواندن کتابها بسیار خوشحالم ، همانطور که در بیمارستان از گوش به رادیو خوشحال بودم اما اکنون که بیمارستان را ترک کردم خوشحالم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم