.
.
.

نخست وزیر بریتانیا برای آزمایش‌های پزشکی بیشتر به بیمارستان منتقل شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دولت بریتانیا شامگاه یکشنبه 5 آوریل اعلام کرد، بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور که از 10 روز پیش به ویروس کرونا مبتلا و در خانه قرنطینه شده است، یکشنبه شب به بیمارستان منتقل شده است . در بیانیه دولت بریتانیا آمده است که جانسون برای انجام آزمایش‌های بیشتر در بیمارستان بستری خواهد شد.

در بیانیه همچنین آمده است: «بر اساس توصیه‌های پزشکی بوریس جانسون نخست وزیر امشب برای آزمایش‌های بیشتری در بیمارستان بستری می‌شود».

حکومت بریتانیا انتقال نخست وزیر به بیمارستان را اقدامی «پیشگیرانه» برای سلامتی او توصیف کرد.

در پی انتشار خبر انتقال نخست وزیر بریتانیا به بیمارستان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا طی سخنانی گفت، اطمینان دارد كه نخست وزیر بریتانیا از این بیماری کرونا به زودی بهبود خواهد یافت.

ترامپ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «جانسون دوست من است او مردی بزرگ و رهبری عالی است. او امروز به بیمارستان منتقل شد ، اما من خوشبین و اطمینان دارم که او خوب خواهد شد».

جانسون روز جمعه از تمدید قرنطینه خود خبر داد که برخی این اقدام را نشانه عدم عدم بهبودی او دانستند.

جانسون روز جمعه در یگ پیام ویدویی ویدئوی جدید که برای بریتانیایی‌ها می فرستد مردم کشورش را از آخرین تحولات مربوط به وضعیت سلامتی اش آگاه کرد.

او گفت: « حالم بهتر شده است اما هنوز هم از تب شدید رنج می برم و مدتی در قرنطینه خواهم ماند».

نخست وزیر بریتانیا در تاریخ 27 مارس اعلام کرد که به بیماری Covid 19 «کرونا» مبتلا شده است. دو ساعت پس از او «مت هانکوک»، وزیر بهداشت بریتانیا نیز ابتلایش به ویروس کرونا را فاش کرد و اعلام کرد که در خانه قرنطینه شده اما وزیر بهداشت پس از یک هفته خوب شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم