.
.
.

تصویری؛ ابتکار پستچی بریتانیایی برای شاد کردن مردم در روزهاى قرنطينه كرونايى

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

گلن والتون پستچی بریتانیایی برای خوشحال کردن کسانی که به دلیل پایبندی به قوانین مبارزه با شیوع کرونا در شهرهای بریتانیا در قرنظینه اجباری در خانه‌هایشان باقی مانده‌اند، روشی را ابتکار کرده تا به گفته او ضمن ادای وظیفه شغلی‌اش در رساندن امانت‌ها، افراد خسته از خانه‌نشینی اجباری را برای دقایقی بخنداند و آنها را برای مدتی از فضای انزوا و خستگی ناشی از آن خارج کند.

والتون هر بار که برای رساندن نامه‌ها و بسته‌های پستی به صاحبان آنها مامور می‌شود، لباس‌های عجیب و غریبی به تن می‌کند. او در انتخاب نوع لباس ابتکار جالبی کرده و از لباس‌هایی که در کارتون‌ها یا سریال‌های معروف تلویزیونی که اغلب مردم با آنها آشنا هستند مانند لباس دزدان دریایی، کشتی‌گیران، شاهزاده خانم‌ها یا حتی مانند پیکچو در بازی پوکیمون «Pokemon» جلوی در خانه‌های افراد صاحب امانت ظاهر می‌شود و با این روش آنها را وادار به خندیدن می کند و اثرات منفی ناشی از انزوای خانه‌نشینی اجباری در آنان را کاهش می‌دهد.

به گزارش روزنامه شرق الاوسط، والتون در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز گفته است او برای شاد کردن مردم دست به این ابتکار زده است.

والتون گفت:«من دیگر نمی‌توانم روحیه بدبینی و عدم وجود لبخند بر چهره مردم بریتانیا را تحمل کنم».

او افزود: «به همین دلیل می‌خواستم با پوشیدن نوعی لباس فانتزی در محل کار این تغییر را ایجاد کنم تا باعث لبخند مردم شوم من دیدم که مردم و کودکان از من استقبال کردند آنها اکنون منتظرم هستند، برایم کف می‌زنند، هورا می‌کشند، تشویقم می‌کنند و حتی برخی برایم آگهی می‌زنند».

والتون با این ابتکار علاوه بر سرگرمی و شاد کردن شمار زیادی از مردم هنگام تحویل امانت‌های پستی آنها در مناطق منسفیلد، ودهاوس در ناتینگهامشایر در انگلستان، توانست با پوشیدن این لباس‌های عجیب و غریب و شوخی با مردم، آنها را به جمع کمک‌های مالی برای امور خیریه از جمله مبارزه با ویروس کرونا تشویق کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم