.
.
.

امارات شهروندانش را از هر جای جهان مجانی به کشور باز می‌گرداند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت هواپیمایی اتحاد امارات متحده عربی اعلام کرد که این شرکت شهروندان اماراتی که در خارج از کشور گیر کرده‌اند، را به شکل مجانی امارات باز می‌گرداند.

سخنگوی شرکت « الاتحاد للطيران» اعلام کرد پروازهای این شرکت به شکل محدودی ادامه خواهند داشت و اتحاد از روز یکشنبه 5 آوریل 2020 همه شهروندان اماراتی که به دلیل بحران کرونا در خارج از این کشور مانده‌اند را به شکل مجانی و با این پروازها در حال اجرا به خانه بازخواهد گرداند.

سخنگوی اتحاد با تاکید بر اینکه شهروندان اماراتی برای بازگشت به خانه هزینه‌ای نخواهند پرداخت، گفت: «این پروازها به مقصدهای محدودی صورت می‌گیرند و به ترتیب به مقصد سئول، ملبورن، سنگاپور، مانیل، بانکوک، جاکارتا و آمستردام انجام خواهند شد.»

با توجه به محدودیت‌های پروازی ناشی از انتشار ویروس کرونا در جهان، هواپیمایی اتحاد در هفته‌های گذشته پروازهای منظمی برای انتقال شهروندان اماراتی از کشورهای مختلف جهان انجام داد. پروازهای کارگوی این شرکت نیز پس از موافقت نهادهای رسمی ذی‌ربط و حکومت امارات، مواد غذایی و دارویی را از کشورهای آمریکا، استرالیا و سریلانکا به این کشور منتقل کرد.

براساس آمارهای رسمی حکومت امارات متحده عربی تا روز یکشنبه 5 آوریل 2020 در این کشور هزار و 798 مورد ابتلای قطعی به کرونا ثبت شده و تا کنون 10 نفر در این کشور بر اثر این ویروس جان باخته‌ و 144 نفر نیز از این بیماری بهبود یافته‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم