بهبودی یک زن سالخورده 82 سال کویتی از بیماری کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ویروس کووید 19 تا این لحظه علی الدوام ثابت کرده که هیچ تفاوتی میان افراد در مبتلا شدن آنها در سنین مختلف عمر نمی‌گذارد، اگرچه پیامدهای آن برای افراد مسن یا بیماران، بسیار بیشتر است اما بزرگ و کوچک به یک اندازه در معرض یورش این ویروس قرار دارند.

شیخ باسل الصباح وزیر بهداشت کویت، روز سه‌شنبه 31 مارس، از بهبودی یک مورد جدید از مبتلایان به کروناویروس (کووید -19) در این کشور خبر داد

او گفت شهروند بهبود یافته یک زن 82 ساله است. او افزود که با احتساب بهبودی این زن سالمند، شمار موارد بهبود یافته در کویت به 73 مورد رسیده است.

وزیر بهداشت کویت به خبرگزاری رسمی کویت ( کونا) اطلاع داد که تست‌های آزمایشگاهی و رادیولوژی، بهبودی این زن سالمند را ثابت کرده است.

اکنون این زن سالمند در بخش توانبخشی بیمارستان ویژه بیماران کرونایی بستری است و ظرف دو روز آینده مرخص خواهد شد.

گفتنی است که وزارت بهداشت کویت روز دوشنبه 30 مارس، 11 مورد ابتلاء به کووید 19 را اعلام کرده بود که شمار موارد قطعی ابتلاء در این کشور را به 266 مورد رساند.

مقامات کویت هفته گذشته اعمال ممنوعیت جزئی آمد و شد را در تمامی مناطق این کشور را اعلام کردند.

انس الصالح، معاون نخست وزیر و وزیر کشور كویت، اعلام كرد، كابینه دولت روز شنبه گذشته، در جلسه فوق العاده خود قوانین منع آمد و شد جزئی را تا اطلاع ثانوی در همه نقاط کشور تصویب کرد. این قانون از روز یكشنبه 29 هر روز از ساعت پنج بعد از ظهر تا چهار بامداد روز بعد به مورد اجرا در آمده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید