چینی‌ها در مصر جنجال آفریدند: مار کباب پارتی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در روزهایی که جهان درگیری ویروسی شده که منشاء آن بازار حیوانات شهر ووهان چین و سوپ خفاش است، چینی‌های مقیم مصر با انتشار تصویری از مهمانی که در آن مار کباب کرده‌اند، دوباره جنجال آفریدند.

تصاویری که از این مهمانی در منطقه قاهره جدید، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، موجی از خشم و واکنش‌های انتقادی در میان مصری‌ها را برانگیخت.

به گزارش رسانه‌های مصر پلیس این کشور پس از دریافت گزارش از یکی از شهروندان، به مکانی هجوم برده که چند شهروند چین در آنجا زندگی می‌کنند و آنها در حال آماده کردن تعداد قابل توجهی مار برای کباب کردن، دستگیر کرد.

در این مکان یک زن چینی در حال کندن پوست تعدادی مار و آماده کردن آنها برای یک مهمانی پنج نفره بود که علاوه بر دستگیری این زن، مارهای آماده شده نیز ضبط شدند.

مقامات بهداشتی مصر در حال حاضر اقدام به اتخاذ تدابیر بهداشتی لازم برای ضدعفونی کردن این مکان با هدف جلوگیری از انتشار کرونا کرده و افراد دستگیر شده را به مقامات قضایی ذی‌ربط تحویل دادند.

بر اساس آخرین آمار ارائه شده تا روز پنج‌شنبه 26 مارس 2020، تعداد مبتلایان به ویروس #کرونا در مصر به 456 نفر رسید و تا کنون 21 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید