نتایج تست کروناى معاون رئیس جمهوری آمریکا و همسرش منفی بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

كیتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهوری آمریکا، در توییتر تأیید كرد كه نتایج آزمایش كرونا برای مایک پنس و همسرش كارن، منفی بوده است.

مایک پنس،معاون رئیس جمهوری آمریكا شنبه 21 مارس، اعلام كرد كه پس تائید کرونائی شدن یكی از دستیارانش، تست ویژه کرونا در موردش اجرا خواهد شد..

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید گفت: «اگرچه پزشک کاخ سفید روشن کرد ، هیچ دلیلی مبنی بر خطر ابتلای من به کرونا وجود ندارد و نیازی به معاینه نیست اما با توجه به وظایف خود به عنوان معاون رئیس جمهوری در راس تیم کاخ سفید برای مبارزه با ویروس کرونا، من و همسرم امروز تست کرونا را انجام خواهیم داد.»

او افزود: «نه رئیس جمهوری و نه من، تماس مستقیمی با این کارمند نداشتیم.»

پیش از این، واشنگتن اطلاعات مربوط به سلامتی دونالد ترامپ را قطعیت بخشید و پزشک کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ مبتلا به کرونا نیست و نتیجه معاینه پزشکی وی پس از تماس مستقیم با شماری از اعضای هیئت نمایندگی برزیل که مشخص شد آلوده به ویروس هستند، منفی بود.

دکتر شون کانلی پزشک کاخ سفید گفت: «من امروز عصر تأیید کردم که جواب تست(ویروس کرونا) مربوط به رئیس جمهوری منفی است.»

او افزود: «یک هفته پس ضیافت شام در مارالاگو (در فلوریدا) به همراه هیئت برزیلی، رئیس جمهوری هیچ علائمی را نشان نمی دهد».

ترامپ، شنبه 21 مارس در یک كنفرانس مطبوعاتی اعلام كرد كه پس از بحث و گفتگوهای طولانی و شایعات درباره ابتلای رئیس جمهوری به کرونا، تست ویژه کرونا در موردش در چهارچوب اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس كرونا انجام گرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید