ویدیو؛ ارتش یمن از به اسارت درآوردن 20 شبه‌نظامی حوثی در صرواح خبر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ارتش ملی یمن روز یکشنبه 22 ماه مارس از به اسارت درآوردن 20 شبه نظامی حوثی در جبهه صرواح در غرب استان مأرب در شمال شرقی این کشور خبر داد.

مرکز رسانه‌ای نیروهای مسلح یمن در بیانیه اعلام کرد: «به دنبال تلاش گروهی از شبه نظامیان حوثی برای نفوذ در منطقه صرواح و نزدیک شدن به مواضع ارتش ملی این کشور، با عکس العمل نیروهای ارتش روبرو شده و پس از درگیری 20 تن از شبه نظامیان حوثی به اسارت درآمده و دهها تن دیگر نیز مجبور به فرار شدند.

براساس این بیانیه جنگنده‌های ائتلاف عربی برای حمایت از دولت مشروع یمن در چندین حمله هوایی مواضع و کاروان‌های حامل تجهیزات حوثی را که در مسیر جبهه صراوح در حرکت بودند را مورد هدف قرار داده و آنها را به کلی متلاشی و ابزار الات جنگی شان را منهدم کردند.

طبق گزارش ارتش ملی یمن در حملات هوایی جنگنده‌های ائتلاف عربی به کاروان و ستون‌ خودروهای شبه نظامیان حوثی دهها شبه نظامی که در داخل این خودروها بودند کشته شدند.

نیروهای ارتش یمن همچنین بعد از ظهر روز شنبه، با آتش سنگین توپخانه و موشک‌های زمین به زمین تجمعات و اماکن تمرکز شبه نظامی حوثی را هدف قرار دادند که در نتیجه این آتشباری سنگین خسارات انسانی و تلفات مادی زیادی به این گروه وارد شد.

در همین حال مرکز اطلاع رسانی ارتش ملی یمن ویدیویی را انتشار داد که در آن فرار دهها تن از شبه نظامیان حوثی را نشان می دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید