ولیعهد سعودی در تماسی تلفنی با مکرون آخرین تحولات انتشار کرونا را بررسی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی شامگاه سه‌شنبه 17 مارس 2020 در گفت‌وگویی تلفنی با امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در باره تحولات جهان در پی همه‌گیر شدن ویروس جدید کرونا را بررسی كرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) ولیعهد سعودی و رئیس جمهوری فرانسه بارزترین پیآمدهای همه‌گیر شدن بیماری ابتلا به ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی را مورد بررسی قرار دادند.

در این گفت‌وگوی تلفنی ولیعهد سعودی بر اهمیت هماهنگی تلاش‌ها برای مبارزه با پندامیک جهانی ابتلا به ویروس کرونا و اتخاذ سیاست‌های مناسب برای کاهش تبعات این بحران در چارچوب گروه 20 که ریاست دوره امسال آن را پادشاهی عربی سعودی بر عهده دارد، تاکید کرد.

از سویی دیگر شاهزاده محمد بن سلمان تماسی تلفنی از ناریندرا مودی نخست وزیر هند دریافت کرد که طی این گفت‌وگوی تلفنی تلاش‌های بین‌المللی برای مبارزه با ویروس جدید کرونا بررسی شد.

شایان ذکر است بنا به گزارش خبرگزاری فرانس پرس به نقل از منابع رسمی شیوع بیماری ابتلا به ویروس جدید کرونا تاکنون دست‌کم باعث مرگ 7063 تن در سطح جهان شده است.

از سویی از زمان انتشار ویروس کرونا در ماه دسامبر گذشته در شهر ووهان چین و انتشار آن در نقاط مختلف تاکنون بیش از 180 هزار تن از مردم در 145 کشور جهان و منطقه به این بیماری مبتلا شدند

بیشترین بازدید موضوعات مهم