شاهزاده محمد بن سلمان و نخست وزیر اسپانیا تلاش‌های مبارزه با کرونا را بررسی کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، ولیعهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی روز دوشنبه 16 مارس 2020 در گفت‌وگویی تلفنی با پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا تلاش‌های بین‌المللی برای مبارزه با ویروس جدید کرونا و اقدامات بین‌المللی انجام شده برای مقابله با شیوع آن را بررسی کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) ولیعهد سعودی بر اراده کشورش جهت هماهنگی همکاری‌های بین‌المللی برای مبارزه جهانی با ویروس کرونا و اتخاذ سیاست‌های مناسب برای کاستن از پیآمدهای اقتصادی آن در چارچوب اجلاس گروه 20 که امسال 2020 به میزبانی سعودی برگزار خواهد شد، تاکید کرد.

این در حالی است که بنا به گزارش خبرگزاری فرانس‌پرس به نقل از منابع رسمی پس از آن که ایتالیا اعلام کرد که تنها در یک روز 349 فوتی داشته آمار کل قربانیان مبتلا به ویروس کرونا در جهان به بیش از 7000 نفر افزایش یافت.

بنا به این گزارش تاکنون با ابتلای 175هزار و 536 نفر از مردم نقاط مختلف جهان 7007 تن از آنها جان خود را در اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا از دست دادند.

بالاترین شمار قربانیان ابتلا به ویروس کرونا به تعداد 3213 نفر نیز تاکنون در چین ثبت شده است. پس از چین ایتالیا با نزدیک به 28 هزار مبتلا به ویروس کرونا و 2158 فوتی در ردیف دوم قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید