سید هاشم بطحائی عضو مجلس خبرگان رهبری ایران بر اثر کرونا درگذشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

منابع رسانه‌ای ایران روز دوشنبه 16 مارس از درگذشت آیت الله سید هاشم بطحائی گلپایگانی نماینده تهران در مجلس خبرگان رهبری خبر دادند.

طبق منابع رسانه‌ای ایران فوت بطحایی بر اثر ابتلا به ویروس «کرونا» بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، آیت‌الله سید هاشم بطحائی گلپایگانی عضو مجلس خبرگان که از چند روز پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان دکتر بهشتی قم بستری شده بود، سحرگاه دوشنبه درگذشت.

از زمان آغاز شیوع کرونا شماری از مقامات جمهوری اسلامی به این ویروس مبتلا و شماری نیز جان خود را از دست دادند. از چهره‌های سیاسی که در گوشه و کنار ایران در اثر کرونا جان باختند؛ حسین شیخ‌الاسلام، معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب، فاطمه رهبر، نماینده راه‌یافته به مجلس یازدهم، احمد تویسرکانی، مشاور رئیس قوه قضائیه، هادی خسروشاهی، سفیر سابق ایران در واتیکان، محمد میرمحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، و محمدعلی رمضانی، نماینده منتخب آستانه اشرفیه در مجلس یازدهم را می تواند نام برد.

پیشتر رسانه‌های ایران گزارش دادند که علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، رضا رحمانی، وزیر صنعت و معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده، سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، مصطفی پورمحمدی، وزیر سابق کشور و دادگستری، و اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از دیگر مقامات مملکتی هستند که در قرنطینه بوده و برخی از آنها بهبود یافتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید