ضدعفونی رایگان تلفن‌های همراه سامسونگ برای مبارزه با کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرکت سامسونگ اعلام کرد برای مبارزه با انتشار ویروس کرونا در جهان، تلفن‌های ساخت خود را در 19 کشور جهان به طور رایگان ضدعفونی می‎کند و 99.9 درصد میکروب‌ها از روی آنها را از بین می‌برد.

در سرویس جدید سامسونگ که «Galaxy Sanitizing» نامگذاری شده، همه فروشگاه‌ها و مراکز رسمی ارائه محصولات سامسونگ ودر 19 کشور جهان با استفاده از اشعه فرابنفش و به طور رایگان اقدام به ضدعفونی کردن تلفن‌های همراه ساخت این شرکت می‌کنند.

بنابر اعلام این شرکت فناوری کره‌جنوبی تکنولوژی به کار رفته برای ضدعفونی کردن تلفن‌های همراه از هیچ ماده شیمایی استفاده نمی‌کند و تنها از طریق تابش اشعه فرابنفش به مدت 30 ثانیه به تلفن همراه، 99.9 درصد میکروب‌ها را از روی آن از بین می‌برد.

دارندگان همه تلفن‌های همراه سری گالاکسی، ساعت‌های هوشمند سامسونگ و همچنین هدست‌های و گوشی‌های ساخت این شرکت می‌توانند از این سرویس جدید به رایگان استفاده کنند.

سامسونگ می‌گوید که درباره سامانه‌ها و روش‌های مختلفی برای ضدعفونی بررسی و تحقیق کرده و در پایان روش استفاده از اشعه فرابنفش را انتخاب کرده، زیرا که این اشعه تاثیری بر کارایی تلفن‌های همراه نمی‌گذارد.

در حال حاضر دارندگان محصولات سامسونگ در آرژانتین، شیلی، کرواسی، دانمارک، فنلاند، ژاپن، کره‌جنوبی، مالزی، نیوزلند، نروژ، پاکستان، پرو، لهستان، روسیه، اسپانیا، سوئد، آمریکا، اوکراین و ویتنام می‌توانند از این سرویس به رایگان استفاده کنند و سامسونگ وعده داده این سرویس را به زودی در کشورهای بیشتری ارائه کند.

بسیاری از نهادهای بهداشتی جهان و متخصصان حوزه بهداشت، از تلفن همراه به عنوان یکی از آلوده‌ترین ابزارهای در دسترس انسان یاد کرده و توصیه کرده‌اند برای جلوگیری از ابتلا و انتشار ویروس کرونا، افراد باید تلفن‌های همراه خود را دائما ضدعفونی کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید