خبر تبدیل هتل‌های رونالدو به بیمارستان برای کرونا زدگان تکذیب شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم یونتووس ایتالیا قصد دارد هتل‌های زنجیره‌ای‌اش را به بیمارستان‌هایی برای مداوای کرونازدگان اختصاص دهد، این خبر از سوی نزدیکانش تکذیب شد.

پیش از این نشریه مارکا اسپانیا، یکشنبه 15 مارس 2020، گزارش کرد رونالدو که صاحب هتل‌های زنجیره‌ای CR7 است، اعلام کرد که می‌خواهد این هتل‌ها را تغییر کاربری دهد و برای مبارزه با ویروس کرونا، بیمارانی که به این ویروس مبتلا شده‌اند را درمان کند.

پس از انتشار این خبر، مانو ساینز روزنامه‌نگار اسپانیایی که از نزدیکترین افراد به رونالدو به شمار می‌رود، در صفحه توئیترش نوشت که اخبار مربوط به تغییر کاربری هتل‌های رونالدو و تبدیل آنها به بیمارستان‌هایی برای کرونازدگان واقعیت ندارد.

پس از این توئیت مانو ساینز، روزنامه مارکا به عنوان اولین رسانه‌ای که این خبر را منتشر کرده بود، آن را از روی تمام صفحاتش در شبکه‌های اجتماعی مختلف حذف کرد.

رونالدو در حال حاضر در کنار مادر بیمارش در جزیره مادیرا حضور دارد و پس از انتشار خبر ابتلای دانییل روگانی، هم‌تیمی رونالدو در تیم فوتبال یوونتوس، تصمیم گرفت همانجا مانده و به ایتالیا بازنگردد.

کریستیانو رونالدو دو روز پیش از همه برنامه‌ها و اقداماتی که با هدف حمایت از جامعه بشری در مقابل ویروس کرونا در جریان است، اعلام حمایت کرد. او در صفحه رسمی‌اش نوشت: «جهان در حال گذر از لحظات بسیار دشواری است و همگان باید بیشترین مقدار مراعات را در همه جا انجام دهند... من به عنوان یک پدر و یک پسر با شما حرف می‌زنم نه به عنوان یک بازیکن فوتبال. بسیار مهم است که براساس نصایح سازمان جهانی بهداشت و افراد متخصص عمل کنیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید