ترس از «كرونا» بر دیدار آتی تیم‌های بارسلونا و ناپولی در اسپانیا سایه انداخته است

اسپانیایی‌ها خواستار ممنوعيت سفر تماشاگران ناپولى به کشورشان شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شیوع وسیع ویروس کرونا در ایتالیا، اسپانیایی‌ها را درباره سفر هواداران ناپولی به بارسلونا برای تماشای این بازی به شدت نگران کرده است. برخی رسانه‌های اسپانیایی خواهان ممنوعیت حضور ایتالیایی‌ها در نوکمپ شده‌اند.

شیوع ویروس کرونا مانع فروش بلیط دیدار دو تیم بارسلونا و ناپولی برای دیدارشان در لیگ قهرمانان نشده است. باشگاه بارسلونا از هم‌اکنون بلیط‌فروشی این بازی را از طریق وبسایت خود آغاز کرده و باشگاه ناپولی هم اعلام کرده که بلیط بازی با بارسلونا از هفته آینده توسط این باشگاه فروخته خواهد شد اما مشخص نیست که باشگاه بارسلونا اجازه ورود هواداران ناپولی به نوکمپ را بدهد.

دو تیم بارسلونا و ناپولی 18 مارس، در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ به رقابت با هم می‌پردازند اما شیوع سریع ویروس کرونا در اروپا، برگزاری این بازی را با تردید مواجه کرده است.

از سوی دیگر، شیوع وسیع ویروس کرونا در ایتالیا که این کشور را به کانون این ویروس در اروپا تبدیل کرده، باعث شده اسپانیایی‌ها درباره سفر هواداران ناپولی به بارسلونا برای تماشای این بازی به شدت نگران شوند.

دولت ایتالیا پیش از این، اعلام کرد که برای کنترل شیوع کرونا، همه مسابقات ورزشی این کشور تا 3 آوریل 2020، بدون تماشاچی برگزار خواهد شد.

برخی رسانه‌های اسپانیایی همچنان نسبت به سفر تعداد زیادی از هواداران ناپولی از ایتالیا که منشا اصلی این ویروس در اروپا است ابراز نگرانی کرده و خواهان ممنوعیت حضور آنها در نوکمپ شده‌اند و حتی تعداد اندک مبتلایان به کرونا در جنوب ایتالیا و در شهر ناپول نیز باعث کاهش این نگرانی نشده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size