لیبی....انهدام زاغه‌های اسلحه نیروهای الوفاق از سوی ارتش و بسیج نیرو برای نبرد آینده

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ارتش لیبی امروز، پنج‌شنبه 5 مارس 2020، از انهدام انبارهای مهمات در بمباران تجمع شبه نظامیان مسلح، در پروژه موز، در منطقه هفت، جنوب شرقی طرابلس، با بیش از 10 گلوله توپ، خبر داد.

ارتش لیبی در بیانیه خود، خاطرنشان کرد که نیروهایش امروز توانستند، حمله نیروهای دولت الوفاق در منطقه عمارات العزیزیه، در جنوب طرابلس را دفع کنند که به هدف باز پس‌گیری مواضع قبلی خود صورت گرفت که تحت کنترل ارتش لیبی بود.

در همین حال، طرفین متخاصم، نیروهای خود را در محورهای نبرد با عناصر اضافی، تقویت کردند به طوری که ارتش لیبی، طی روزهای گذشته، استحکامات نظامی جدیدی را به طرابلس فرستاده و مواضع و مراکز تجمع خود را در وضعیتی محرمانه و سری قرار داد، در حالی که نیروهای الوفاق، خطوط مقدم نیروهای خود را با جنگجویان تازه نفس، سلاح و مهمات تقویت کرد که به نظر می‌رسد، در راستای بسیج نیرو برای نبرد آینده و دور جدیدی از نبردها باشد که ترک مخاصمه شکننده کنونی را بکلی از میان خواهد برد.

در همین زمینه سرلشکر احمد المسماری، سخنگوی ارتش لیبی، دیروز چهارشنبه 4 مارس، در یک کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: «ساعات آینده، ساعاتی سرنوشت ساز و بسیار داغی در همه بخش‌های عملیات در منطقه نظامی غربی خواهد بود.» وی خاطر‌نشان نمود که این منطقه، شاهد «بسیج» نیروهای وابسته به دولت الوفاق برای «عملیات بزرگ» علیه نیروهای ارتش است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید