کتک خوردن خلبان از مادر و دختری درون هواپیما

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک مادر 53 ساله و دختر 23 ساله‌اش پس از رسیدن از زوریخ به لندن، خلبان هواپیما را درون کابین کتک زدند.

جلسه دادرسی به این اتفاق که در ماه می گذشته رخ داد، در دادگاه اوکسبریدج ماگیتسراتس شهر اوکسبریدج برتانیا برگزار شد و ماری روبرتس و دخترش هنرییتا میتاماری متهم شدند که گیدو کیل، به محض فرود در لندن خلبان پرواز را کتک زده و از دستوراتش سرپیچی کرده‌اند.

این دو زن که از زوریخ به لندن می‌رفته‌اند، دختر کوچک هنرییتا را نیز به همراه داشته‌اند و هنگامی که قصد سوار شدن به هواپیما را داشته‌اند، از تحویل صندلی کودک به قسمت بار خودداری کرده و به این بهانه که این صندلی گران است، خواسته‌اند، آن را با خود به درون هواپیما ببرند.

پس از بالاگرفتن بحث میان هنرییتا و کادر پرواز، دو کارمند فرودگاه به موضوع ورود پیدا کرده و با آرام کردن آنها، از ماری خواستند دخترش را آرام کرده و از او بخواهد به دستورات کادر پرواز گوش کند.

پس از فرود هواپیما در لندن بار دیگر بحث بالا گرفت و هنرییتا گفت که می‌خواهد شکایت کند. این امر سبب خروج کاپیتان از کابین خلبان، برای بررسی اوضاع شد. بلافاصله پس از خروج گیدو کیل از کابین، هنرییتا به سوی او هجوم برده و او را به درون کابین هل داد.

بلافاصله مادر نیز وارد دعوا شد و ضمن لگد زدن به خلبان که روی زمین افتاده بود، فریاد کشید: «دخترم را رها کن.»

تیم امنیت پرواز بلافاصله وارد عمل شده و خلبان را که از ناحیه صورت زخمی شده و بازویش گاز گرفته شده بود از دست این دو زن نجات داد.
این دو زن هم‌اکنون از سوی دادستانی با اتهام سرپیچی از دستورات خلبان و همچنین ضرب و شتم او مواجه شده‌اند ولی همه اتهامات را رد می‌کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید