ویدئو... بایدن، همسرش را با خواهرش اشتباه گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ویدئویی از جان بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین آمریكا، وی را در حال سخنرانی برای جمعی از طرفدارانش در كالیفرنیا در روز سه‌شنبه 3 مارس نشان داد كه به اشتباه، میان همسر و خواهرش را خلط کرد.

به نظر می‌رسد بایدن دچار اشتباه لحظه‌ای شده و با گرفتن دست همسرش، او را به عنوان «خواهر کوچکش والری» به طرفدارانش معرفی کرد وخواهرش را نیز به عنوان همسرش معرفی کرد، اما بلافاصله متوجه اشتباهش شد و در میان خنده‌های طرفدارانش گفت آنها، جای ایستادن خود را عوض کرده‌اند.

Advertisement

پیش بینی‌های شبکه‌های تلویزیونی پیروزی جو بایدن در ویرجینیا، کارولینای شمالی، آلاباما، اوکلاهما، تنسی، مینه سوتا و آرکانزاس را نشان داده است.

بر اساس این نظرسنجی‌ها و با بسته‌شدن 14مرکز رای‌گیری در آمریکا در رای‌گیری «سه شنبه بزرگ» برای انتخاب نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا، برنی ساندرز در یوتا، کلرادو و زادگاهش ایالت ورمونت، پیروز شده است..

سندرز پیش بینی کرده بود، پیروزی آسانی در ورمونت، ایالت وی، به دست خواهد آورد که دارای 16 نماینده است؛ در حالی که بایدن امیدوار بود در همه ایالت‌ها و در راس همه ویرجینیا با 99 نماینده، بتواند پیشتازی انتخاباتی خود را حفظ کند

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید