وزیر صنعت ایران هم به «کرونا» مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع خبری ایران روز چهارشنبه 4 مارس 2020 از اصابت رضا رحمانی وزیر صنعت به ویروس «کرونا» خبر دادند.

طبق گزارش‌ رسانه‌های ایرانی وزیر صنعت ایران هم اکنون در بخش مراقب‌های ویژه «آی سی یو» در یکی از بیمارستان تهران بستری است.

به گزارش عصر ایران، چهارشنبه 4 مارس 2020، به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد، وزیر نفت که در بیمارستان «امام خمینی» تهران بستری بود در حال حاضر به بیمارستان دیگری منتقل شده و حال وی نسبت به روزهای قبل بهتر شده است.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت که رضا رحمانی، وزیر صنعت نیز به دلیل ابتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه «آی سی یو» بیمارستان بستری شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های ایران، رحمانی از «جانبازان شیمیایی» جنگ ایران و عراق است و این نخستین باری است که یکی از وزرای کابینه دولت دچار کرونا می‌شود.

رسانه‌های ایران، روز گذشته گزارش دادند که عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس ایران، اعلام کرد که تاکنون تست کرونای 23 نفر از نمایندگان مثبت بوده است.

او به نمایندگان توصیه کرد که فعلاً ارتباط خود را با مردم تا عید نوروز قطع کنند تا آسیبی متوجه آنها نباشد.

بر اساس آمار رسمی اعلام شده تاکنون، 18 مقام ایرانی به کرونا مبتلا شدند که 6 نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

احمد تویسرکانی؛ مشاور رئیس قوه قضاییه ایران، محمد میرمحمدی؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمد علی رمضانی دستک؛ نماینده منتخب مجلس یازدهم، رضا پورخانعلی؛ مدیر جهاد کشاورزی رودبار، مجتبی فاضلی؛ رئیس دفتر آیت الله شبیری زنجانی و هادی خسروشاهی؛ سفیر سابق در واتیکان پس از ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

گفتنی است بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت ایران تاکنون 2922 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و 92 نفر از آنها نیز جان خود را از دست داده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید