مرگ مشاور رئیس قوه قضاییه ایران در اثر ابتلا به کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

احمد تویسرکانی، رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک ایران که در حال حاضر سمت مشاور رئیس قوه قضاییه را به عهده داشت، به‌دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان باخت.

رسانه‌های ایران، سه‌شنبه 3 مارس 2020، گزارش دادند احمد تویسرکانی که در گذشته سابقه بیماری قلبی نیز داشت و اخیراً در بیمارستان بستری بود، بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

با شیوع ویروس کرونا در ایران، برخی از مسئولان با انتشار ویدیو یا پست در فضای مجازی ابتلای خود به این بیماری را اعلام کردند که به دلیل عدم مشاهده علائم این بیماری در آنها، بسیاری را درباره صحت این ادعای مسئولان با تردید مواجه کرده است.

در اخبار رسمی تاکنون 18 مقام ایرانی به این بیماری مبتلا شدند که 6 نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

به گفته سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، از 100 نفر نماینده مجلس که تست کرونا داده‌اند تست 23 نفر از آنها مثبت بوده است. تاکنون محمود صادقی نماینده تهران در مجلس دهم، مجتبی ذوالنوری نماینده قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، معصومه آقاپور علیشاهی، نماینده شبستر در مجلس دهم، سکینه الماسی نماینده ماهشهر و محمدرضا منصوری، نماینده ساوه اعلام کرده‌اند که مبتلا به کرونا هستند. البته مشخص نیست که این نماینده ها جزو 100 نفری بوده‌اند که در مجلس تست داده‌اند یا خیر.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید