کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی‌های ایران را لغو کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کنفدراسیون فوتبال آسیا روز پنج‌شنبه 27 فوریه 2020 با انتشار بیانیه‌ای به طور رسمی بازی‌های نمایندگان ایران در آسیا را لغو کرد.

به گزارش «خبرگزاری ایسنا»، کنفدراسیون فوتبال آسیا از لغو بازی‌های هر چهار نماینده ایران و همچنین تکبازی نماینده کره‌جنوبی در هفته سوم و بازی سپاهان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

در پی شیوع ویورس کرونا در کشورهای ایران و کره جنوبی و لغو پروازها از ایران به برخی از کشورهای منطقه، AFC نیز بازی‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو را لغو کرد.

همچنین بازی برگشت سپاهان مقابل النصر در هفته چهارم نیز لغو شد چرا که دو تیم باید در زمین ثالث به میدان بروند و این موضوع با شیوع کرونا با شرایط سختی همراه شده است.

گفتنی است تا کنون ده کشور مواردی از ابتلا به ویروس کرونا در افرادی که قبلا در ایران بوده‌اند را شناسایی کرده‌اند. نسبت این افراد به تعداد موارد رسمی شناسایی شده در خود ایران هیچ شباهتی با دیگر کشورهای جهان ندارد.

بحرین، پاکستان، گرجستان، کویت، امارات‌متحده عربی، عراق، عمان، لبنان، افغانستان و کانادا کشورهایی هستند که از شناسایی یک یا چند فرد مبتلا به ویروس جدید کرونا موسوم به کووید - 19 خبر داده‌اند که پیشتر در ایران بوده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید