ولیعهد سعودی و رئیس جمهوری الجزایر راه‌کارهای همکاری مشترک را بررسی کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولیعهد پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 26 فوریه 2020 در ریاض با عبدالمجید تبون رئیس جمهوری جدید الجزایر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی شاهزاده محمد بن سلمان و عبدالمجید تبون رئیس جمهوری الجزایر در این دیدار که در محل اقامت ولیعهد سعودی در ریاض پایتخت سعودی برگزار شد، راه‌کارهای همکاری مشترک میان دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.

در این نشست علاوه بر آخرین تحولات منطقه‌ای همچنین زمینه‌های روابط دوجانبه و فرصت‌های همکاری مشترک در زمینه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

تبون ومحمد بن سلمان
تبون ومحمد بن سلمان

ریاست جمهوری الجزایر پیش از این اعلام کرده بود عبدالمجید تبون رئیس جمهوری این کشور چهارشنبه در پاسخ به دعوت ملک سلمان پادشاه سعودی سفر خواهد کرد.

تبون رئیس جمهوری جدید الجزایر طی سفرش به سعودی که قرار است 3 روز به طول انجامد با ملک سلمان درباره راه‌کارها و ابراز تقویت همکاری دوجانبه و نیز هماهنگی و رایزنی درباره مسائل مورد علاقه دو کشور بحث و گفت‌و گو می‌کند.

تبون ومحمد بن سلمان
تبون ومحمد بن سلمان

سفر عبدالمجید تبون رئیس جمهوری الجزایر به پادشاهی عربی سعودی چند روز پس از سفر فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه سعودی به الجزایر انجام می‌شود.

تبون ومحمد بن سلمان
تبون ومحمد بن سلمان
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید