الهام شیخی فوتسالیست 23 ساله اهل قم بر اثر ابتلا به «کرونا» درگذشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع خبری ایران روز پنجشنبه 27 فوریه از درگذشت الهام شیخی دختر 23 ساله قمی به دلیل ابتلای به «کرونا ویروس» خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، الهام شیخی فوتسالیست که سابقه بازی در تیم ملی و تیم های سپاهان اصفهان و غیره را داشت در قم زندگی می‌کرد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا بعد از ظهر چهارشنبه جان خود را از دست داد.

طبق این گزارش الهام شیخی 23 سال سن داشت و یکی از بازیکنان فوتسال تیم ملی ایران به شمار می‌رفت که در شهر قم زندگی می‌کرد اما به دلیل شیوع بیماری کرونا در قم او نیز به این بیماری مبتلا شد و در نهایت جانش را از دست داد.

این بازیکن سابقه بازی در رده‌های مختلف سنی تیم ملی بانوان را در کارنامه داشته و در لیگ برتر فوتسال بانوان از بهترین‌ها محسوب می‌شد.

طی چند روز گذشته خبر مرگ و میر بر اثر «کرونا» رسانه‌ها و اذهان عمومی را درگیر خود کرده است و بسیاری از مردم ایران و جهان را از این موضوع مضطرب نموده است.

آخرین اما تلفات ویروس کرونا در ایران به 26 نفر رسید. رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد؛ آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به 245 نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به 26 نفر رسیده است.

کیانوش جهانپور روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا درباره آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ویروس کرونا افزود: از روز گذشته تاکنون با توجه به افزایش آزمایشگاه‌های تشخیص ویروس کرونا، 106 ابتلای قطعی تشخیص داده شده و در این بازه زمانی هفت نفر فوت کرده‌اند. در نتیجه در مجموع 245 نفر ابتلای قطعی و 26 نفر فوت ناشی از ویروس کرونا در کشور داریم.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید