اشتباه لپی یکی از رقبای ترامپ....من نانسی پلوسی را خریده‌ام

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به نظر می‌رسد که کارزار مایک بلومبرگ، نامزد حزب دموکرات، به هیچ وجه موفقیت آمیز نیست. بلومبرگ پس از گذشت چند روز از نخستین مناظره انتخاباتی خود، با حمله تندی از سوی همه نامزدهای دموكرات روبرو شد ومرتکب اشتباه لپی تازه‌ای گردید.

یک کلیپ ویدیویی که در رسانه‌ها و وب‌سایت‌های آمریکایی در گردش است، مایک را نشان می‌دهد که از مدت‌ها قبل و بویژه چند روز گذشته است هدف انتقادهای گزنده ترامپ، رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا قرار گرفته است. بلومبرگ در این ویدئو می‌گوید: من هزینه کمپین 21 نامزد انتخاباتی حزب دموکرات را که ازنانسی پلوسی حمایت کردند، تامین کردم که رهبری کمپینی را در دست داشت که روند نظارت کنگره بر رئیس‌جمهوری کنونی را تسهیل کرد.»

او ادامه داد و گفت: «من آن‌ها را خریده‌ام.» سپس گفته خود را به این شکل تصحیح کرد و توضیح داد که: «من از آن‌ها حمایت كردم.»

قابل توجه است مناظره روز سه‌شنبه 25 فوریه، در کارولینای جنوبی، دهمین مناظره کاندیداهای دموکرات قبل از انتخابات مقدماتی بود که قرار است روز شنبه آینده در این ایالت برگزار شود. پس از آن، انتخابات «سه‌شنبه بزرگ» در 14 ایالت در 3 مارس آینده در راه خواهد بود.

بلومبرگ در اولین مناظره‌ای که هفته گذشته در آن شرکت داشت، هدف تند باد حمله‌ی شدیدی قرار گرفت، به خصوص پس از افشای رسوائی‌های جنسی و سوابق نژادپرستانه‌اش در برابر افکار عمومی.

به نوشته روزنامه نیویورک پست در آن زمان، مخالفان او اعتبار و آبروی وی را در ارتباط با سوابق و گذشته متلون بلومبرگ در مورد آزار جنسی و پیشینه او در ضدیت با اقلیت‌ها، مخدوش کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size