تعداد قربانیان مبتلا به ویروس کرونا در چین به 2118 مورد افزایش یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پس از آنکه 114 تن دیگر از مبتلایان به ویروس کرونای جدید طی 24 ساعت گذشته در ایالت هوبی در مرکز چین جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست دادند، پنجشنبه 20 فوریه 2020 آمار قربانیان مبتلا به ویروس کرونای جدید در چین قاره‌ای به 2118 تن افزایش یافت.

کمیته بهداشت و درمان در ایالت هوبی چین در به روز رسانی آمار قربانیان و مبتلایان به بیماری ویروس کرونای جدید اعلام کرد که اغلب موارد فوت شدگان مربوط به ایالت ووهان کانون انتشار کرونا است، جایی که این ویروس برای اولین بار در اواخر دسامبر 2019 در آن ظاهر شده است.

کمیته بهداشت ایالت هوبی چین اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته تنها 615 مورد جدید به ویروس کرونا مبتلا شدند و این در حالی است که در سایر مناطق این ایالت نیز تنها 13 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت شد.

برخلاف روزهای گذشته امروز اما آمار ارائه شده از سوی مقامات بهداشتی چین در مقایسه با روزهای گذشته کاهش بسیار بزرگی در تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا را نشان می‌دهد. این در حالی است که روز گذشته تعداد مبتلایان به ویروس کرونا 1693 تن گزارش شد.

از سوی دیگر کمیته بهداشت ایالت هوبی چین بدون ارائه هیچگونه توضیحی اقدام به کاهش آمار مبتلایان ثبت شده در روزهای گذشته کرد.
بر اساس آمار جدید ارائه شده از سوی مقامات چینی تعداد موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در تمامی مناطق چین قارهای بالغ بر 74500 است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید