ویدیو.. چگونه موج دریای سیدنی جان نوازنده مشهور روسی را گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع رسانه‌ای استرالیا روز دوشنبه 17 فوریه از غرق شدن یک نوازنده معروف روسی در ساحل دریای نزدیک شهر سیدنی خبر دادند.

بر اساس گزارش رسانه‌های استرالیا «آندریه ایوانوف» نوازنده مشهور روسی هنگامی که با یولیا همسرش بر یکی از صخرها کنار ساحل دریای «بوندی» در نزدیکی شهر سیدنی در حال نواختن بود و از فضای ساحلی و صدای موج دریا لذت می‌بردند، ناگهان موج بزرگی به سوی صخره‌ای که آندریه و یولیا بر آن نشسته بودند، حرکت کرده و به سرعت این نوازنده و همسرش را در خود بلعید. در اثر این حادثه «آندریه» جانش را از دست داد و همسرش یولیا بر اثر برخورد با صخره‌ها کمی زخمی شد اما توانست شنا کند و خود را به ساحل برساند. یولیا سپس به کمک گروه‌ نجات ساحلی شهر سیدنی به بیمارستان انتقال داده شد.

أندريه إيفانوف1
أندريه إيفانوف1

در همین حال کانال تلویزیونی «7 نیوز» استرالیایی فیلمی از آخرین لحظات قبل از مرگ «ایوانف» از همسرش را نشان می دادند. که با گریه و ناله فریاد می زد: «شوهرم هنوز در آب است‌».

Advertisement

گروه نجات ساحلی پس از جستجوی فشرده که نیم ساعت به طول انجامید، موفق شدند «ایوانف» از آب به ساحل بکشند. آنها تلاش کردند از طریق کمک‌های اولیه او را نجات دهند اما نتوانستند او را نجات دهند و او پیشتر جانش را از دست داده است اما یولیا در حالی که پاهایش زخمی شده بودند به بیمارستان «سانت وینسنت» شهر سیدنی انتقال داده شد و در آنجا تحت معالجه و درمان قرار گرفت.

«ایوانف» در اوایل دهه نود قرن گذشته در سراسر روسیه مشهور شده بود ، به طوری که میهمان همیشگی رادیوی مشهور «ماکسیمم» بود، این خواننده بعدها به نام «تریپلکس» TriPlex معروف شد.

او آلبوم‌های موسیقی زیادی از خود بجا گذاشت، همچنین کنسرت‌هایی را در تعدادی از مشهورترین کلوپ‌های شبانه روسیه برگزار می‌کرد.

آندریه ایوانوف، نوازنده و موسیقدان مشهوری بود او تنها 47 سال داشت و در میان هنرمندان، خوانندگان و نوازندگان روسیه محبوبیت زیادی دارد خبر مرگ او در روسیه بسیاری را ناراحت و متاثر کرد هواداران و دوستداران این هنرمند و نوازنده در فیس بوک با انتشار برخی از کارهای موسیقی‌اش یاد او را گرامی داشتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید