ویدیو...مردم عرب روستایی در شوش نماینده مجلس ایران را بیرون راندند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سید راضی نوری، نماینده شوش در مجلس ایران که برای دوره جدید انتخابات کاندیدا شده، در راستای برنامه‌های تبلیغاتی خود به روستایی در حومه شوش رفت ولی مردم با ابراز نارضایتی او را بیرون راندند.

براساس ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، زمانی که سید راضی نوری به روستای شیخ حسن (فارنیه) رفت، با واکنش ساکنان روستا مواجه شده و او و همراهانش از مسجد این روستا رانده شدند.

فعالان عرب می‌گویند که این روستا ازجمله روستاهای نزدیک به شرکتهای صنعتی از جمله شرکت قند است ولی ساکنان روستا سهمی در استخدام‌ها در این شرکت‌ها نداشته‌اند و علیرغم این‌که بارها این موضوع را به اطلاع سید راضی نوری رسانده‌اند، او هیچ اقدامی در این‌باره نکرده است.

علاوه بر مردم روستای شیخ حسن، پیش از این ویدئوهایی از نارضایتی اهالی «صرخه»، «بیت چریم» و دیگر روستاهاى شوش نسبت به ديگر كانديدها منتشر شد.

سید راضی نوری پیش از این شرکت در انتخابات را «زنده کردن ارزش‌های انقلاب» توصیف کرده و گفته بود: « قهر با صندوق رأی خواسته دشمنان ایران است. انقلاب مردم ایران، انقلاب نان و آب نبود. انقلاب ارزش‌ها و اعتقادات بود. دشمنان برای هر کشوری که بخواهد به جایی برسد، موانعی ایجاد می‌کنند.»

او همچنین مردم را ترغیب به مشارکت در انتخابات حتی «با شکم گرسنه» کرده و گفته: « اگر می‌خواهیم مملکت حفظ شود، باید پشتیبان ولایت‌فقیه باشم. اگر پشتیبان ولایت فقیه هستیم باید با شکم گرسنه هم رأی بدهیم.»

این نماینده اصولگرا در حالی مردم را به مشارکت در انتخابات، حتی با شکم گرسنه فرا خواند که در روزهای گذشته آماری منتشر شده که نشان می‌دهد هر نماینده مجلس ماهانه 29 میلیون و 400 هزار تومان و در طول دوره نمایندگی یک میلیارد و 412 میلیون تومان درآمد دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید