انتقام زن سوری از شوهر خائنش در روز ولنتاین: پس‌اندازش را به آتش کشید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روز ولنتاین در بسیاری از نقاط جهان به عنوان روز عشق و عشاق شناخته می‌شود و آنها که همدیگر را دوست دارند، در این روز به شکل ویژه‌ای علاقه و مهر خود را نشان می‌دهند اما یک مرد اهل سوریه که در روز ولنتاین به جای همسرش، با زن دیگری در حال معاشقه بود، با انتقام سخت همسرش مواجه شد.

یک زن اهل شهر بندری طرطوس سوریه پس از آنکه متوجه شد، همسرش با زن دیگری از طریق برنامه پیام‌رسان واتساپ ارتباط دارد، روز جمعه 14 فوریه 2020، مصادف با روز ولنتاین یک میلیون لیر سوریه از پس‌انداز او را به آتش کشید.

رسانه‌های محلی سوریه گزارش کردند که این «شوهر خائن» به پلیس مراجعه کرده و از زنش شکایت کرد. او همسرش را به رساندن زیان مالی متهم کرده و خواستار بازپرداخته شدن مبلغ از بین رفته شد.

تعداد زیادی از زنان سوری در شبکه‌های اجتماعی با این زن ابراز همبستگی کرده و گفتند که این مرد، با خیانت به همسرش و معاشقه با زن دیگری، «قلب او را سوزانده» و او نیز پول‌هایش را سوزاند.

مردی نیز در توئیتر نوشت: «این موضوع نشان می‌دهد زنان چگونه انتقام می‌گیرند. این زن که به این پول‌ها دسترسی داشته، می‌توانست آنها را خرج کرده و یا به روش دیگری آنها را از بین ببرد، اما به نظر می‌رسد او با سوزاندن پول‌ها، قصد سوزاندن قلب شوهرش را داشت. إن كيدهن عظيم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size