داماد عرب و مسلمان بیل گیتس را می‌شناسید؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

ازدواج یک جوان مصری به نام «نایل نصار» با «جنیفر کاثرین گیتس» دختر بیل گیتس میلیاردر و نیکوکار سرشناس آمریکایی توجه همگان را به این جوان عرب جلب کرد و بسیاری را واداشت که درباره زندگی او تحقیق کنند.

نایل و جنیفر در ژانویه 2017 با یکدیگر آشنا شدند. آنها علاقه‌مندی‌های مشترک متعددی دارند که مهم‌ترین آنها عشق به اسب و سوارکاری است. هر دو آنها نیز از دانشگاه استنفورد فارغ‌التحصیل شده‌اند.

نایل نصار فرزند یک خانواده مسلمان و عرب مصری است که در کویت زندگی می‌کرده و پس از آن به آمریکا نقل مکان کرده و در شهر شیکاگو سکنی گزیدند. او در کنار زبان عربی، به زبان‌های انگلیسی و فرانسه نیز کاملا مسلط است.

به گزارش روزنامه آمریکایی «ذ پیپل» نایل در سال 1991 در شیکاگو به دنیا آمد، اما در کویت بزرگ شد و پس از آن خانواده‌اش تصمیم گرفتند مجددا به آمریکا بازگردند.

او در سن پنج‌سالگی علاقه خود به اسب‌سواری را ابراز کرد و در 10 سالگی به سوارکار ماهری در زمینه پرش از مانع مبدل شد. او با پرچم مصر در مسابقات اسب‌سواری متعددی شرکت کرد و در سال‌های 2014 و 2017 برنده مدال طلای سوارکاری جهان شد.

نایل در سال 2013 نیز در پی قهرمانی در مسابقات ویلینگتون در آمریکا، برنده جایزه یک میلیون دلاری این مسابقات شد.

در همین دوران با دختر بیل گیتس آشنا شد و سال‌ها با یکدیگر دوست ماندند تا اینکه این رابطه تبدیل به یک رابطه عاشقانه شده و در آخر به ازدواج ختم شد. از فوریه سال 2017 و پس از آنکه نایل و جنیفر عکس‌های دو نفره خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند، توجه همگان به آنها جلب شد.

اطلاعات دقیقی درباره حجم دارایی‌های نایل نصار وجود ندارد، اما روزنامه‌های آمریکایی با توجه به جوائز مالی متعددی که این سوارکار مصری برنده شده و همچنین ثروتی که در نتیجه همکاری با شرکت CWD که در زمینه سوارکاری فعالیت می‌کند و در کنار ثروت خانوادگی‌اش، حجم دارایی‌های داماد بیل گیتس را حدود 75 میلیون دلار برآورد کرده‌اند.

نایل که احتمالا نام خود را از رودخانه نیل گرفته، چندین اسطبل بزرگ دارد که در آن تعدادی از اصیل‌ترین اسب‌های جهان نگهداری می‌شوند.

علیرغم اینکه ثروت بیل گیتس حدود 119 میلیارد دلار برآورد شده، سهم جنیفر از این ثروث هنگفت تنها 10 میلیون دلار است. بیل گیتس وصیت کرده مقدار اندکی از ثروتش به فرزندانش برسد تا آنها بتوانند با تلاش خود به موفقیت برسند.

موسس شرکت مایکروسافت 64 میلیون سهم از یک شرکت را بخشید با این حال هنوز با 119 میلیارد دلار در رده دوم ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد.

بیل و ملیندا گیتس از اضافه شدن نایل نصار به خانواده‌شان و ازدواج او با دخترشان ابراز رضایت و خرسندی کرده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید