جکی چان به هر کس درمانی برای کرونا بیابد یک میلیون یوان جایزه می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

چانگ کونگ سانگ، مشهور به جکی‌ چان، بازیگر سرشناس سینمای هالیوود و چین اعلام کرد به هر کسی که بتواند درمانی برای بیماری کرونا بیابد یک میلیون یوان چین، معادل 143 هزار دلار آمریکا جایزه می‌دهد.

جکی چان با اعلام اینکه پیش از این مبالغی برای تهیه ماسک طبی و لباس محافظ اهدا کرده، گفت که اهدای جایزه به ساخت دارو، می‌‌تواند انگیزه‌ها در این زمینه را نیز دو چندان کند.

او افزود: «نمی‌خواهم خیابان‌ها را خالی ببینم. آنها باید شکوفا باشند. نمی‌خواهم افرادی را غمگین ببینم، آنها باید از زندگی لذت ببرند.»

به نظر می‌رسد انتشار کرونا باعث ایجاد تاخیر در نمایش فیلم جدید جکی چان تحت عنوان Vanguard باشد. این فیلم قرار بود در روزهای گذشته عرضه شود و بخش‌هایی از آن در دبی فیلم‌برداری شده است اما پخش جهانی آن به تعویف افتاد.

فیلم Vanguard همچنین قرار بود از پنج‌شنبه هفته گذشته در سینماهای چین به نمایش گذاشته شود ولی نسخه‌های عرضه شده از آن جمع‌آوری شد، تا در آینده و در شرایط بهتری عرضه شود.

در روزهای گذشته دارویی روسی با نام «تریازافورین» معرفی شد و گفته شد که این دارو می‌تواند 15 نوع از انواع بیماری آنفلونزا را از بین ببرد و دانشمندان در حال مطالعه تاثیرات آن روی کرونا هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید