باخت شهرخودرو نماینده ایران در مقابل الهلال سعودی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال شهرخودرو مشهد که به عنوان نماینده ایران برای نخستین بار راهی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا شده بود، امروز در اولین دیدار خود در ورزشگاه زعبیل دوبی امارات به مصاف الهلال سعودی رفت و با دو گل مغلوب قهرمان آسیا شد.

تیم الهلال سعودی امروز 10 فوریه 2020، مقابل تیم شهرخودروی ایران به پیروزی رسید. الهلال که بازی هجومی‌ را به نمایش گذاشت، از همان آغاز توپ و میدان را در اختیار داشت. الهلال با حملات پرتعداد رقیب را دچار سختی کرد تا اینکه شوت آندره کاریو با برخورد به مدافع شهرخودرو منجر به گل اول بازی در دقیقه 45 برای الهلال شد تا این تیم با همین یک گل و به عنوان برنده نیمه اول بازی را به پایان برساند.

بازی برخلاف نیمه اول با حملات شهرخودرو شروع شد اما این تیم نتوانست خطر جدی را روی دروازه نماینده سعودی ایجاد کند. پس از گذشت 15 دقیقه از نیمه دوم، دوباره نماینده پرقدرت سعودی حملات متعددی را روی دروازه نماینده ایران ایجاد کرد. شاگردان لوچسکو دست از حمله نکشیدند تا این که در دقیقه 69، حرکت زیبای الدوساری تا قلب خط دفاع شهرخودرو ادامه داشت و پاس به بیرون این بازیکن گومیس را مقابل دروازه خالی قرار داد تا مهاجم فرانسوی اختلاف را دو برابر کند. با وجود تعویض‌های نماینده ایران، باز هم توپ و میدان در اختیار الهلال بود و این تیم چند بار توسط گومیس و جیوینکو خطرساز شد اما هر بار رحمتی مانع از باز شدن دروازه نماینده ایران شد.

در نهایت این دیدار با همان نتیجه 0-2 به سود الهلال سعودی به پایان رسید.

در دیدار دیگر این گروه، پاختاکور ازبکستان به مصاف شباب الاهلی رفت و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید