ترامپ فاش کرد که چرا رومنی در سنا علیه او رای داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، ویدئویی را در حساب توییتر خود منتشر کرد که فاش کننده اظهارات میت رومنی سناتور جمهوری خواه در ستایش از ترامپ پس از انتخاب او به عنوان رئیس جمهوری است. رومنی در این ملاقات ترامپ را سازنده توصیف می‌کند.

رومنی همچنین در اظهارات قبلی خود بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016‌، گفت که او مردی است که آمریکا را به سمت آینده‌ای بهتر رهنمون خواهد ساخت.

بر اساس این ویدئو این اظهارات پس از گزارش هایی منتشر می شود كه حاکی از قصد ترامپ برای گماردن میت رومنی در سمت وزیر امور خارجه آمریكا بود، اما از این کارصرف نظر کرد که همین امر، رامنی را به مخالفت با رئیس جمهوری، سوق داد.

شبکه سی. ان. ان، رامنی را به عنوان «مردی که در برابر رویکرد ترامپ مقاومت می‌کند»، توصیف کرد.

این ویدئوی نشر داده شده از سوی ترامپ به طور ضمنی میت رامنی را متهم کرد که وی مامور مخفی دموکرات‌ها است که کارش درز دادن اخبار به رسانه‌ها است.

ترامپ اخیراً میت رومنی را بخاطر شکست در برابر باراک اوباما تمسخر کرده و آن را با پیروزی قاطع خود در برابر هیلاری کلینتون رقیب دموکرات خویش در انتخابات 2016 مقایسه کرد.

ترامپ از این طریق تلاش کرد تا میزان ناکامی رومنی و موفقیت خود را برجسته سازد. این نحوه برخورد ترامپ باعث بر انگیخته شدن حسادت رومنی از موفقیت ترامپ شده است.

گفتنی است که سناتور میت رومنی به محکومیت ترامپ مبنی در یکی از دو اتهام مربوط به برکناری رای داد که همان اتهام سوء استفاده از قدرت باشد. با این کار او تنها سناتور تاریخ آمریکا است که به زیان حزب خود رأی داده و خواستار برکناری رئیس جمهوری وابسته به حزب خود شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید