در فضای مجازی ایران: لباس فضانوردی وزیر ارتباطات سوژه طنز شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزیر ارتباطات ایران بار دیگر با انتشار پستی در توئیتر، سوژه طنز کاربران ایرانی در فضای مجازی شد. او تصویر لباس فضانوردی را منتشر کرد که مارک های آن جدا شده و پرچم ايران روی آن قرار گرفته بود در حالی که بلافاصله کاربران، تصویری از لباس اصلی را منتشر کردند و گفته وزیر را با طنز پاسخ دادند.

محمدجواد آذری جهرمی، سه شنبه 4 فوریه 2020، در توئیتر تصویری منتشر کرد و با عنوان «لباس فضانوردان» و «آینده روشن»، سعی کرد نمایی از موفقیت‌های آینده ایران را به مخاطبانش نشان دهد.

اما این تصویر باعث شد کاربران به آن پاسخی طنزآمیز بدهند. کاربران توئیتر بلافاصله با انتشار تصویری از جنس اصلی این لباس، یادآوری کردند که این لباس‌ها در بازار موجود است، فقط مارک‌های آن جدا شده و پرچم ایران روی آن نصب شده است.

پیش از این هم وزیر ارتباطات ایران سوژه طنز کاربران شده بود، او هنگام حضور در سومین همایش و نمایشگاه شهر هوشمند، وعده یک «سورپرایز» را طی چند روز بعد داده بود.

این وعده وزیر با بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی و در میان کاربران همراه بود. فعالان اجتماعی پیرو این بخش از صحبت آذری جهرمی هشتگ‌های #سورپرایز و #وزیر را در صفحات شخصی خود به راه انداخته و واکنش‌های طنز خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید